Onze dienstregeling opening

foto-presentatie-kantoor-van-toerisme-van-locronan-3

TOERISTENBUREAU VAN LOCRONAN

Openingstijden voor het publiek

 

Allerheiligen schoolvakanties :
Maandag tot vrijdag 10u-12u30 / 14u-18u

 

Kerstmis schoolvakantie :
Maandag tot vrijdag 10.30u-1u / 14.30u-19u (gesloten op 25 december 2022 en 1 januari 2023)

 

April, mei, juni:
Geopend op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur
Zondag: 14.00 - 18.00 uur
Gesloten op zaterdag en maandag.
Feestdagen: 14:00 - 17:00 (gesloten op 18 april 2022, 1 mei 2022)

 

Juli en Augustus:
Maandag t/m zaterdag: 10.00-12.30 uur / 13.30-18.00 uur
Zondag: 11u-1u / 15u-18u
Feestdagen (14 juli en 15 augustus 2022): 14.00 - 17.00 uur

 

September:
Maandag tot zaterdag tot 11 september 2022 10.00-12.30 uur / 13.30-18.00 uur
Maandag tot vrijdag van 12 tot 30 september 2022 10.00-12.30 uur / 13.30-18.00 uur
Zondag: 14.00 - 17.00 uur (gesloten op zondag 25 september 2022)

foto-presentatie-kantoor-van-toerisme-van-quimper-2

TOERISMEBUREAU VAN QUIMPER

Openingstijden voor het publiek

Weekdagen (maandag tot zaterdag):
November tot half april 9.30-12.30 uur / 13.30-18 uur
1-10 april 2022: 9.30-12.30 uur / 13.30-18 uur
Van 11 tot 30 april 2022: 
9.30-12.30 uur / 13.30-18.30 uur (gesloten op 18 april 2022)
Mei 9.30 - 18.30 uur (gesloten op 1 en 8 mei 2022)
Juni 09.30-18.30 uur
Juli en Augustus 9:30 - 19:00
Van 1 tot 18 september 2022 10:00 uur - 18:30 uur
Van 19 tot 30 september 2022 10.00-12.30 uur / 13.30-18.30 uur
Allerheiligen 10:00 uur - 18:30 uur

 

 

Zon- en feestdagen :
Zondag 17 april 2022 14 tot 17 uur (gesloten op 18 april 2022)
In juli en augustus 10.00 - 13.00 uur / 14.30 - 17.30 uur
1e zondag van september (4 september 2022): 14 tot 17 uur
Zondag van de Open Monumentendagen (18 september 2022): 10u-1u / 14u-5u